Fotograf na wesele

Witamy serdecznie i zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio dotyczącego Reportażu Weselnego.

Zangażowany fotograf weselny

Dowiedz się więcej

Nasza praca polega na przewidywaniu.
Chcemy być ułamkiem sekundy szybszym niż rzeczywistość

Szukasz fotografa na reportaż ślubny?

Reportaż weselny jest tym co uwielbiamy najbardzije. Dzień wyjątkowy pełny emocji, wzrószeń. Możliwości uwieczenienia ogromnej ilości pięknych kadrów.


Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki.

Pro-Film

Fotograf

Na Weselu

Fotografia ślubna to utrwalony w zdjęciach wasz wyjątkowy dzień, historia o emocjach, miłości, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. Fotografie, które wykonujemy są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnienia tego dnia. Wyznajemy filozofię, że fotograf ślubny ma za zadanie wyłapać jak najwięcej pięknych chwil i zamrozić je dla Państwa w wyjątkowych obrazach.

Image

Opis prac przy reportażu ślubnym

Bezpieczeństwo to podstawa

Zawsze zachowujemy środki ostrożności przy naszej pracy, każdą pracę jaką wykonujemy zawsze od razu zgrywamy i zabezpieczamy na 3 różnych nośnikach. Nie wyobrażamy sobie stracenia materiału z pracy.

Image

Poprawność i Emocje

Mówi się, że to nie aparat robi zdjęcia, tylko fotograf i zależy to od fotografa czy ma wystarczającą wiedzę i umiejętności aby wykorzystać sprzęt żeby mieć te dwa czynniki na zdjeciu. O emocjach nie trzeba pisać, je się czuje, a przy poprawności żeby się nie rozpisywać można ją wyrazić w kilku słowach: ostrość, kolorystyka, jakość. Dokładamy wszelkich starań aby poprawność i emocje były widoczne na naszych zdjęciach.

Image

Aby piękne było doskonałe

Wszystkie zdjęcia młodych i świadków są poddane obróbce skóry. Nawet czasem takie rzeczy jak układanie włosów, usuwanie nadmiaru kilogramów, poprawiania uśmiechów, są to abstrakcyjne rzeczy które często wykonujemy aby piękne było doskonałe.

Image

A na pamiątkę..

Chcemy mieć pewność że nasza praca przetrwa lata. Opowiedzianą historię waszego wspaniałego dnia oprawiamy w konkretną fotoksiążkę, piękne kadry z pleneru wywołujemy i wklejamy do dużego albumu. Zawsze dbamy o to aby zdjęcia były ładnie zaprezentowane w formie fizycznej. Oczywiście o formę elektroniczą także dbamy wykonując indywidualną galerię nagrywając zdjęcia na płyty i pendrive.

Image

Galerie

Dziękujemy Bardzo za wspaniałe zdjęcia oraz nagranie z naszego Ślubu i Wesela. Współpraca z Wami była naszą najlepszą decyzją i wielką przyjemnością.

Magdalena i Mateusz Krajewscy

Dziękujemy za profesjonalne podejście i zangażowanie w nasz film i reportaż. Piękne zdjęcia i super film pokazuja pełen profesjonalizm i porządne podejście do pracy. jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy całą ekipę PRO-FILM.

Kinia I Tomek Brzóska

Piękne zdjęcia, cudownie uwiecznione chwile. Wzruszenie łzy uśmiech- Pro-film to wszystko uchwycił. Wspaniały montaż filmu, wszystko zrobione tak jak trzeba. Pełen profesjonalizm. Nie można wyjść z podziwu Wszyscy zadowoleni serdecznie polecam !!!

Kinga i Damian Radziszewscy

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Email

profilmzambrow@gmail.com
studio@pro-film.pl

Adres

ul. Wilsona 2 Zambrów

Zadzwoń

602-392-767